Nowy zwiastun Ligi Sprawiedliwości zadebiutuje w przyszłym tygodniu!

    Pierwszy zwiastun reżyserskiej wersji "Ligi Sprawiedliwości" spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Nic więc dziwnego, że od jego premiery fani zastanawiają się, kiedy Zack Snyder pokaże coś więcej. Wszystko wskazuje na to, że na nowy materiał nie będziemy musieli długo czekać!

    Kilka dni temu pojawiła się informacja, że 17 listopada Zack Snyder podzieli się z fanami czymś, co bezpośrednio wiąże się z powstającą wersją reżyserską "Ligi Sprawiedliwości". Oczywiście bardzo szybko stało się jasne, że chodzi o nowy zwiastun produkcji. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że faktycznie tego dnia o godzinie 9:00 czasu amerykańskiego przyjdzie nam się zapoznać z nowym materiałem, który na żywo w serwisie Vero będzie komentował sam reżyser.

    Pierwszy zwiastun legendarnego już "Snyder Cut" zadebiutował 23 sierpnia. Materiał spotkał się z pozytywnymi reakcjami, jednak po jakimś czasie zniknął z oficjalnego profilu Warner Bros w serwisie YouTube. Wszystko ze względu na fakt, iż wykorzystano w nim utwór „Hallelujah” Leonarda Cohena. Zack Snyder obiecuje jednak, że trailer jeszcze powróci i przy okazji zapowiada nowy, w którym mamy ujrzeć do tej pory nie publikowane nigdzie sceny.

    Data 17 listopada także nie jest przypadkowa. Jest to rocznica premiery oryginalnej wersji filmu, która zebrała bardzo słabe recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków. Wszystko ze względu na fakt, iż Zack Snyder musiał przerwać prace nad widowiskiem z powodu rodzinnej tragedii, a zastępujący go na stanowisku reżysera Joss Whedon zmienił przynajmniej 60% oryginalnego materiału. Film stał się przez to dla wielu dziwnym zlepkiem wielu niepasujących do siebie scen. Porażka ta sprawiła, że wytwórnia Warner Bros. mocno zmodyfikowała swój harmonogram premier i porzuciła plany związane z kontynuacją. Czy "Zack Snyder's Justice League" sprawi, że kontynuacja będzie jednak możliwa? Czas pokaże.

    W głównych rolach powrócą: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller i Ray Fisher. Premiera już w przyszłym roku na HBO Max. Zack Snyder uspokaja jednak, że osoby, które nie mają możliwości uzyskania dostępu do usługi także otrzymają okazję by z filmem się zapoznać.