Nowy zwiastun Predatora już jest!

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu "The Predator". Produkcja, za której reżyserię odpowiada Shane Black, trafi do kin we wrzesniu tego roku.

"The Predator" będzie kolejną odsłoną serii, której początek sięga lat osiemdziesiątych. W filmie nie ujrzymy jednak znanych nam z poprzednich części bohaterów.

Polowanie znów się zacznie. Od najodleglejszych rejonów kosmosu po ulice małych miast. Shane Black przyniesie rewolucję w kolejnej odsłonie serii o Predatorach. Najgroźniejsi myśliwi w naszym wszechświecie powrócą jeszcze silniejsi, groźniejsi i mądrzejsi, wszystko za sprawą genetycznych modyfikacji własnego DNA. W procesie tym wykorzystali geny innych gatunków. Wszystko zacznie się od małego chłopca, który przypadkiem wywoła ich powrót na Ziemię. Od tej pory tylko ekipa składająca się z byłych żołnierzy i pewnej nauczycielki nauk ścisłych będzie w stanie zapobiec końcowi ludzkości.

Amerykańska premiera filmu została wyznaczona na 13 września tego roku. W naszym kraju produkcja zadebiutuje tydzień później (21 września). W filmie wystąpią: Yvonne Strahovski, Alfie Allen, Olivia Munn, Boyd Holbrook, Keegan-Michael Key, Sterling K. Brown, Trevante Rhodes i inni. Reżyseruje Shane Black.