Obsada drugiego sezonu "Stranger Things" powiększa się!

"Stranger Things" było chyba jednym z największych zaskoczeń jeśli chodzi o Netfliksowe produkcje. Serial z miejsca zyskał ogromną rzeszę fanów, a od chwili premiery cały czas przyciąga nowych odbiorców. Wszystko za sprawą ciekawej, owianej tajemnicą fabuły, odrobiny grozy i naprawdę dobrej obsady. Wśród gwiazd widowiska warto wymienić Winonę Ryder. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na realizację drugiego sezonu, który ma być jeszcze bardziej mroczny i tajemniczy od swojego poprzednika.

Obecnie trwają castingi do nowych ról. Wśród aktorów pojawili się właśnie Sadie Sink, która wcieli się w trzynastoletnią Max, bardzo pewną siebie dziewczynę, która ma dość trudne relacje ze swoim przyrodnim bratem Billym. Jest tajemnicza, jeździ na deskorolce i swoim zachowaniem przypomina raczej chłopaka. Drugą postacią jest wspomniany wcześniej brat w którego wcieli się Dacre Montgomery. Jest to typ awanturnika, który znajduje uciechę w znęcaniu się nad słabszymi, a w szkole otacza się raczej złą sławą, którą potęguje plotka o tym, jakoby kogoś zabił.

Zdjęcia do drugiego sezonu "Stranger Things" ruszyły w październiku i potrwają do kwietnia. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix najpewniej w drugiej połowie 2017 roku.