Oficjalne logo i opis fabuły Solo: A Star Wars Story

    Disney opublikował logo i oficjalny opis fabuły "Solo: A Star Wars Story". Znaleźć możemy w nim kilka ważnych wskazówek na temat tego, czego powinniśmy się spodziewać po filmie poświęconym jednemu z najciekawszych bohaterów Gwiezdnych Wojen.

    Po dość nieciekawych informacjach związanych z produkcją, fani na całym świecie podejrzewali, że widowisko zmieni swoją datę premiery. Problemy na planie, kolejne dokrętki i słaba gra aktorska nowego Hana Solo. Takimi informacjami byliśmy bombardowani przez ostatnie miesiące. Disney jednak wierzy, że uda się plan zrealizować i film wyemitować w maju. Co prawda dalej nie doczekaliśmy się choćby krótkiego teasera, ale możemy rzucić okiem na logo i oficjalny opis fabuły.

    Wejdź na pokład Sokoła Milenium i wyrusz w podróż do odległej galaktyki w "Solo: A Star Wars Story", zupełnie nowej przygodzie z najbardziej uwielbianym łajdakiem w galaktyce. W wyniku serii śmiałych eskapad w głębi mrocznego i niebezpiecznego przestępczego podziemia, Han Solo poznaje swego wielkiego, przyszłego pilota Chewbackę i spotyka się z osławionym hardzistą Lando Calrissianem w podróży, która wyznaczy losy jednego z najbardziej nieprawdopodobnych bohaterów "Gwiezdnych Wojen"

    Premiera została wyznaczona na 25 maja.