Pół Wieku Poezji Później zebrało całą kwotę!

    "Pół Wieku Poezji Później" to fanowski film rozgrywający się w uniwersum "Wiedźmina". Jego akcja dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach znanych nam z ostatniego tomu Sagi i opisuje losy znanych z pierwowzoru bohaterów, m.in. Lamberta i Triss. Twórcom udało się właśnie zebrać wymaganą kwotę do dokończenia tego dzieła!

    Jeden z najambitniejszych polskich filmów fanowskich zostanie wkrótce zrealizowany! Dzięki Wam udało się nie tylko zebrać, ale i przekroczyć wymaganą do dokończenia produkcji kwotę 25 000 zł. Budżet jest jednak zdecydowanie większy, gdyż wspomniana suma jest efektem jednej z kilku zbiórek. 

    Twórcom udało się na chwilę obecną zebrać dokładnie 26 004 zł. Warto jednak zaznaczyć, że sama zbiórka trwa do 12 sierpnia, a każda dodatkowa złotówka zostanie wykorzystana na dopracowanie efektów specjalnych, a także inne elementy, które pozwolą uzyskać jeszcze lepszy efekt. Sądząc po tym, co do tej pory nam zaprezentowano, o efekt końcowy nie musimy się martwić.

    Jeżeli chcecie wesprzeć zbiórkę na rzecz powstania "Pół Wieku Poezji Później", to możecie to zrobić w tym miejscu.

    Przypominamy także o naszym wywiadzie z reżyserem projektu Jakubem Nurzyńskim, który postanowił porozmawiać z nami na temat tego, czego możemy oczekiwać po "Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy".