Pierszy trailer Destiny 2

    Parę dni temu pisaliśmy o oficjalnej zapowiedzi "Destiny 2". Wówczas jednak nie dysponowaliśmy praktycznie żadnymi szczegółami związanymi z tym, a jakim kierunku zmierza produkcja, ani też na jakich platformach zadebiutuje. Tym razem mamy kilka nowych informacji, a także pierwszy trailer, który niestety nie prezentuje samej gry, a jedynie animację, która wprowadza nas w fabułę produkcji. Materiał z rozgrywki będziemy mogli zobaczyć 18 maja. Zostanie wtedy uruchomiona transmisja na żywo prezentująca, jak się gra prezentuje.

    W drugiej części Destiny ludzkość musi zmagać się z nowym zagrożeniem. Czerwony Legion doprowadził do upadku ostatniego miasta na ziemi i teraz okupuje jego ruiny. Jedynym ratunkiem dla świata są Strażnicy dysponujący zarówno specjalnymi umiejętnościami, jak i potężnym arsenałem broni. To właśnie w jednego z nich wciela się gracz.

    Twórcy zachęcają do składania zamówień przedpremierowych. Gwarantują, że każda osoba, która kupi grę przed premierą otrzyma jednocześnie dostęp do jej zamkniętej wersji beta.

    Premiera ma nastąpić już 8 września na platformach Playstation 4, XBOX One i komputerach PC - na tych ostatnich jedynie w wersji cyfrowej. Dodatkowo PS 4 otrzyma czasową wyłączność na dodatki, a gra na naszym rynku ukaże się w wersji z dubbingiem.