Pierwsza zapowiedź "Suicide Squad: Kill the Justice League"!

    Panel DC FanDome przyniósł nam nie tylko pełną zapowiedź "Ligi Sprawiedliwości" Zacka Snydera, ale także i kilka innych, ciekawych materiałów. Wśród nich warto wymienić choćby trailer tworzonej przez Rocksteady gry "Suicide Squad: Kill the Justice League".

    Twórcy sukcesu gier poświęconych postaci Batmana już jakiś czas temu zapowiedzieli swój nowy projekt, który miał tym razem dotyczyć Suicide Squad. Fani obstawiali, że pierwsze szczegóły dane nam będzie poznać w trakcie panelu DC FanDome i jak się okazało, mieli rację. Poniżej możecie dowiedzieć się kilku szczegółów na temat mechaniki gry, a także obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji.

    "Suicide Squad: Kill the Justice League" ma być przede wszystkim powiązane z do tej pory stworzonymi przez Rocksteady grami. Wygląda więc na to, że twórcy w ten sposób potwierdzają krążące od lat w sieci spekulacje, jakoby szykowało nam się ogromne uniwersum gier, które będą ze sobą spójne. Znane nam z serii Arkham pojedynki zostaną zaimplementowane w nowej grze i w dodatku wzbogacone o możliwość posługiwania się bronią palną, a tytuł będzie przeznaczony zarówno dla samotnego gracza, jak i sieciowych kooperacji. W pierwszym przypadku gracz przejmie kontrolę nad jednym z bohaterów, podczas gdy trzema innymi sterować będzie sztuczna inteligencja.

    Świat gry ma być naprawdę ogromny i szczegółowy. Wszystko za sprawą mocy konsol nowej generacji i silnych komputerów PC. Tytuł bowiem nie trafi już na PS 4 i XBOXa One, a jedynie na nowe platformy, których premiery możemy spodziewać się w tym roku.

    "Suicide Squad: Kill the Justice League" zadebiutuje w 2022 roku.