Pierwsze foto Eddiego Brocka!

Sony Pictures zaprezentowało pierwsze oficjalne ujęcie Toma Hardy'ego jako Eddiego Brocka z zapowiedzianego na ten rok widowiska o Venomie. Pokazano także film z Comic-Con Experience z Brazylii z zeszłego miesiąca. Materiały znajdziecie poniżej.

Za sprawą serwisu IGN mamy okazję pierwszy raz ujrzeć Toma Hardy'ego w roli Eddiego Brocka. Do tej pory mogliśmy obserwować jedynie nieoficjalne zdjęcia z planu. Tym razem możemy się dokładniej przyjrzeć granej przez niego postaci. Niestety na wersję w charakterystycznym kostiumie będziemy musieli jeszcze poczekać.

"Venom" będzie wielkim otwarciem nowego superbohaterskiego uniwersum szykowanego przez Sony. Wytwórnia postanowiła zrealizować kilka produkcji związanych z najbardziej charakterystycznymi przeciwnikami Spider-Mana, które mają być skierowane do dorosłych odbiorców. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy sam Człowiek Pająk się tam pojawi. Wszystko ze względu na fakt, że postać Petera Parkera jest obecnie wykorzystywana w Marvel Cinematic Universe, a co za tym idzie, występ może wiązać się z komplikacjami prawnymi. Pod wielkim znakiem zapytania stoi tym samym geneza postaci Venoma.

Sony Pictures wypuściło także film z panelu na Comic-Con Experience, w którym pojawił się reżyser Ruben Fleischer i wcielający się w Venoma Tom Hardy. Ten drugi rzuca nieco światła na to, czego powinniśmy się spodziewać po filmie.