Pierwsze spojrzenie na Alfreda!

    W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że są plany dotyczące zrealizowania serialu poświęconego postaci kamerdynera pracującego w posiadłości Bruce'a Wayne'a. "Pennyworth", bo taki tytuł nosi produkcja, nie będzie jednak spin-offem "Gotham" jak wielu sądziło, lecz zupełnie niezależną produkcją.

    Gdy kilka lat temu Fox ogłosił plany dotyczące realizacji serialu poświęconego komisarzowi Gordonowi, wielu fanów uznało, że projekt dość szybko trafi do kosza. Jak się jednak okazało, seria doczekała się pięciu sezonów i pomimo początkowej krytyki, zyskała wielu oddanych fanów. Należący do MGM kanał Epix postanowił pójść o krok dalej i zrealizować serial opowiadający o młodości kamerdynera Batmana czyli Alfreda Pennywortha.

    Historia przybliży nam wczesne lata życia Alfreda Pennywortha, który zanim został lokajem w posiadłości Wayne’ów, wiódł zupełnie inne życie. Poznamy dość mroczne sekrety z przeszłości byłego żołnierza elitarnej brytyjskiej jednostki SAS, a także zostaniemy świadkami pewnych zmian, które sprawią, że zacznie działać na własną rękę. Splot wydarzeń doprowadzi do chwili, gdy zawiąże współpracę z Thomasem Wayne’em.

    Poniżej możecie ujrzeć głównego bohatera w którego rolę wciela się Jack Bannon.


    Premiera serialu odbędzie się jeszcze w tym roku. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków.