Pierwszy plakat "Jak wytresować smoka 3"!

    W sieci pojawił się pierwszy plakat promujący animację "Jak wytresować smoka: Ukryty świat". Będzie to trzecia część przygód Czkawki i Szczerbatka. Dodatkowo dowiedzieliśmy się kiedy pojawi się pierwszy trailer produkcji.

    Pierwszy film o sympatycznych wikingach żyjących wspólnie ze smokami zadebiutował w 2010 roku. Animacja zdobyła spore grono oddanych widzów i pokazała, że DreamWorks potrafi stworzyć coś więcej, niż tylko kolejne części Shreka. Kontynuacja z 2014 roku udowodniła, że twórcy mają pomysł na ciekawą historię, która w oczach wielu widzów była lepsza od tego, co widzieliśmy w pierwszym filmie (naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu). Część trzecia ma zatem bardzo wysoko postawioną poprzeczkę. Czy uda się i tym razem stworzyć naprawdę dobrą kontynuację? Na odpowiedź będziemy musieli zaczekać do premiery filmu, jednak już 7 czerwca dane nam będzie ujrzeć pierwszy trailer produkcji!

    Tymczasem jednak możecie przyjrzeć się pierwszemu plakatowi. Czyżby Szczerbatek miał poznać swoją nową miłość?

    Czkawka kontynuuje swoje wielkie plany związane ze stworzeniem smoczej utopii, wszystko jednak komplikuje się w chwili, gdy Szczerbatek spotyka tajemniczego smoka. Nieoczekiwanie zjawia się zupełnie nowe zagrożenie, które może doprowadzić do konfliktu pomiędzy ludźmi, a smokami. Młody przywódca będzie musiał podjąć trudne decyzje które przyniosą konsekwencje w przyszłości.

    Film, tak jak dwa poprzednie, wyreżyseruje Dean DeBlois. W produkcji powrócą także aktorzy znani z wcześniejszych odsłon.