Plakat trzeciego sezonu Daredevila plus nowe zdjęcia!

    W sieci zadebiutował nowy plakat trzeciego sezonu "Daredevila", a czujne oczy fanów już zdążyły wypatrzyć pewną ciekawostkę zawartą na posterze. Jak się okazuje, grafika skrywa w sobie pewien akcent związany z grupą "Avengers".

    Nowy plakat utrzymany jest w mrocznej, wręcz krwistej konwencji i z pewnością jest świetnym zwiastunem klimatu, jakiego powinniśmy się po produkcji spodziewać. Fani dostrzegli na nim jednak coś jeszcze. W tle nad lewym barkiem bohatera znajduje się dość niewyraźny, ale jednak mocno charakterystyczny budynek, który pełni rolę siedziby "Avengers".

    Materiał został przygotowany w taki sposób, aby dopiero bliższe oględziny pozwoliły dostrzec charakterystyczną sylwetkę wieżowca i ledwie dostrzegalny emblemat z literą "A". Budynek znalazł się na plakacie raczej jako ciekawostka, która ma pokazać, że to dalej jedno i to samo uniwersum. Nie spodziewamy się, by Daredevil nagle zapragnął dołączyć do nowej grupy superbohaterów - chociaż po dość słabym przyjęciu "The Defenders" zmiana teamu mogłaby go kusić.

    Premiera trzeciego sezonu "Daredevila" odbędzie się 19 października. Być może doczekamy się także kolejnych sezonów produkcji. Tego przynajmniej chcieliby producenci, którzy wyrazili ostatnio swoją opinię na temat tego czy bohater będzie miał jeszcze coś do powiedzenia na małym ekranie.