Plotka: Batman pojawi się w wielkim crossoverze seriali DC?

    Już w grudniu rozpocznie się wydarzenie, które od kilku lat jest stałym elementem produkcji od stacji CW. Wielki crossover w którym spotkają się główni bohaterowie seriali "Flash", "Supergirl" i "Arrow". Wiemy już, że w tym roku grono bohaterów zasili jeszcze Superman, a także Batwoman. Czy jednak znajdzie się miejsce dla samego Batmana?

    Plotka o obecności Mrocznego Rycerza pojawiła się za sprawą wizyty na planie produkcji aktora Jensena Acklesa, którego znamy z roli Deana Winchestera w serialu "Supernatural". Fani od razu zaczęli spekulować, że przyjdzie mu w udziale sportretowanie Bruce'a Wayne'a. Jak wiemy bohater ten istnieje w serialowym uniwersum, wspomniał o nim choćby Oliver Queen w jednym z odcinków "Arrow". Nic więc dziwnego, że widzowie liczą na pojawienie się tej postaci. Niestety Stephen Amell postanowił rozwiać nadzieje związane z udziałem Acklesa w produkcji. Na swoim koncie na Twitterze zamieścił poniższy wpis.


    Jak widać nie mamy co liczyć na to by Ackles sportretował Batmana. Nie znaczy to jednak, że bohater się w produkcji nie pojawi. Amell uciął jedynie spekulacje związane z konkretnym aktorem, a to oznacza, że obrońca Gotham może w jakiejś formie zadebiutować na ekranie, choćby w krótkim ujęciu związanym z wprowadzeniem postaci Batwoman.

    Pierwszy odcinek wielkiego crossovera zatytułowanego "Elseworld" zostanie wyemitowany 9 grudnia.