Plotka: Carnage pojawi się w Venomie, ale...

    Czy Carnage pojawi się w przygotowywanym właśnie przez Sony filmie? To pytanie zaprząta głowę chyba każdego fana tej postaci. Niedawno wypuszczony pierwszy trailer Venoma nie przyniósł niestety na nie odpowiedzi. Najnowsza plotka każe jednak sądzić, że jego debiut w produkcji nastąpi, ale będzie bardzo krótki.

    Informacja o roli, jaką odegra Carnage, pojawiła się na serwisie The Hashtag Show. Zdaniem redaktorów, debiut symbiota nastąpi najprawdopodobniej w scenie po napisać, w której Eddie Brock wyląduje w więzieniu San Quentin. Tam dr Ashley Kafka przedstawi bohaterowi współwięźnia, Cletusa Kasady'ego. Wtedy właśnie mały fragment Venoma ma się oddzielić od nosiciela i doprowadzić do narodzin Carnage'a.

    Mniej więcej tak się prezentowała oryginalna geneza postaci w komiksie. Poniżej z kolei możecie zobaczyć, jak to wyglądało w popularnym w naszym kraju serialu o przygodach Spider-Mana.

    Filmowy #Venom cały czas pozostaje tajemnicą. Widowisko ma być oparte na historii z komiksów "Lethal Protector" oraz "Planet of the Symbiotes". Możliwe, że w pewnym momencie na ekranie pojawi się na chwilę wcielający się w Spider-Mana, Tom Holland. Nie jest to jednak informacja potwierdzona.

    Reżyseruje Ruben Fleischer. Premiera została przewidziana na 5 października.