Plotka: Czarna Wdowa zaliczy opóźnienie?

Zapowiadana od wielu lat produkcja poświęcona postaci Czarnej Wdowy może zaliczyć opóźnienie. Tak przynajmniej wynika z najnowszej plotki, która pojawiła się w sieci.

Postać Czarnej Wdowy zadebiutowała w Marvel Cinematic Universe już wiele lat temu. Bohaterka po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w drugiej części "Iron Mana" i od tego czasu fani zastanawiali się czy otrzyma własny film. Z czasem było już pewne, że produkcja taka zostanie zrealizowana, Kevin Feige coraz głośniej mówił o zmianach, jakie czekają MCU, jednak żadnych konkretnych terminów nie poznaliśmy. Mówiło się jedynie o tym, że zdjęcia do widowiska mogłyby ruszyć już w lutym tego roku. Nowe doniesienia każą sądzić, że tak się nie stanie.

Źródłem nowych informacji jest internetowy magazyn Production Weekly. Dowiadujemy się z niego, że zdjęcia do "Czarnej Wdowy" ruszą najprędzej w czerwcu tego roku i potrwają cztery miesiące. Produkcja ma być realizowana w Miami, Chorwacji oraz Wielkiej Brytanii. Nie są to doniesienia potwierdzone przez wytwórnię, dlatego też należy do nich podchodzić z odpowiednim dystansem. Nie da się jednak ukryć, że w temacie filmu chwilowo nic się jeszcze nie dzieje.

Reżyserką widowiska została Cate Shortland.