Podpisz petycję, by Netflix kontynuował losy "Agentki Carter"

Znacie "Agentkę Carter"? To serial opowiadający o losach Peggy Carter po tym, gdy jej współpracownik i życiowy partner, Steve Rogers a.k.a. Kapitan Ameryka przepadł bez śladu. Z tego powodu wszyscy starają się zepchnąć Peggy do papierkowej roboty, wciąż dając do zrozumienia, że w wywiadzie nie ma miejsca dla kobiety. Jak jednak wiemy z marvelowskiego uniwersum - to właśnie Peggy będzie współzałożycielką słynnej T.A.R.C.Z.Y. (której przyszłe losy możemy śledzić w innym serialu, "Agenci T.A.R.C.Z.Y."). W "Agentce..." pojawiają się też inne znaczące postaci takie jak Howard Stark czy Edwin Jarvis, pierwowzór Jarvisa (a obecnie Visiona).

Za oba wspomniane wyżej seriale odpowiada stacja ABC. Niestety, postanowiła ona zakończyć "Agentkę Carter" po drugim sezonie. Gdy tylko ta wieść obleciała Internet, fani skrzyknęli się, by ocalić serial i dobrą historię - skierowali do Netlifxa petycję o to, by odkupił on licencję i kontynuował "Agentkę...".

Petycja ma spore szanse powodzenia, biorąc pod uwagę, jak wiele marvelowskich seriali produkuje lub planuje obecnie Netflix. Przypomnijmy: na liście tytułów znajdują się "Daredevil", "Jessica Jones", "Luke Cage", "Iron Fist", "Punisher" oraz "Defenders". Założycielka T.A.R.C.Z.Y. dobrze pasowałaby do tego grona.

Zatem: podpiszmy! Dobrych seriali nigdy dość.

Petycję znajdziecie tutaj

Komentarze

No Avatar
Warim on czw., 10/27/2016 - 07:01

Niestety to jednak nie ten klimat. Agentka była zbyt grzeczną produkcją na Netfliksowe realia, a zmiana klimatu sprawiłaby że to jednak byłby już całkiem inny serial.