Pomóż stworzyć ambitne słuchowisko

Sylwia Błach, polska autorka horrorów, za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl zbiera środki na wydanie muzycznego audiobooka. Jak zapewnia, to zupełnie nowy format na rynku. Muzykę skomponuje Kuba Sojka.

Sylwia Błach, polska autorka horrorów, za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl zbiera środki na wydanie muzycznego audiobooka. Jak zapewnia, to zupełnie nowy format na rynku. Muzykę skomponuje Kuba Sojka.

O projekcie czytamy:

Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jesse, oślepiona w wyniku eksperymentu agentka, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

Posłuchajcie wstępu! To dopiero demo, przedsmak i przeczytane ledwie dwie strony książki, którą oddamy Wam-słuchaczom dzięki uzyskanemu wsparciu dla naszego projektu. Całość pozwoli na wielogodzinną podróż do świata wyobraźni, w którym Polska jest supermocarstwem, Tajne Więzienia CIA kryją niejedną historię, a główna bohaterka wyrusza na poszukiwanie Pierwszego - protoplasty nieumarłych. Ta historia zaczyna się daleko od nas, by nagle pojawić się w mazurskich lasach.

Powieść “Syndrom Riddocha” łączy postapokaliptyczną wizję świata z tajemniczymi wydarzeniami rozgrywającymi się w Polsce. Opowieść o zombie żyjących wśród ludzi została uzupełniona sporą dawką science-fiction, by uzyskać pełną przygód i akcji historię. Książka ukazała się w 2017 nakładem wydawnictwa Dom Horroru. Teraz wznosimy ją na nowy poziom - muzycznego słuchowiska. Tylko dzięki Waszemu wsparciu klimat dreszczowca przyprawionego technologią przyszłości przekształcimy w wersję dźwiękową! Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/syndrom-riddocha-music-audiobook