Pozew sądowy zdradził spoiler związany z ósmym sezonem Gry o tron!

    Uwaga! Poniżej znajduje się drobny spoiler związany z ilością odcinków, w których pojawi się jedna z głównych postaci serii.

    Jak się okazuje, spoilerów z ósmego sezonu "Gry o tron" możemy szukać na sali sądowej! Powodem pewnego wycieku jest rozprawa, jaka odbyła się niedawno. Jedną ze stron był Nikolaj Coster-Waldau który walczył ze swoją byłą agentką w sprawie prawdopodobnego złamania kontraktu. Aktor w ramach materiałów dowodowych musiał przedstawić pełen wykaz zarobków z ósmego sezonu produkcji i jak się okazuje, pojawi się we wszystkich sześciu odcinkach. Oznacza to, że Jaime Lanister prawdopodobnie dożyje do wielkiego finału.

    Oczywiście informacja o zarobkach nie oznacza, że postać z pewnością przetrwa. Jaime może zginąć w ostatnim epizodzie. Istnieje także prawdopodobieństwo, że zostanie uśmiercony wcześniej, a potem będzie pojawiał się jedynie w retrospekcjach, ale to raczej mniej realna opcja.

    Jeżeli jesteście ciekawi, jak zakończyła się rozprawa, to tutaj nie ma żadnych tajemnic. Aktor przegrał i musi teraz wypłacić agentce 2 mln dolarów. Nikolaj Coster-Waldau nie zgadza się z tym wyrokiem, twierdzi, że przedstawione przez agentkę kwity zostały sfałszowane.