Poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu serialu Titans!

    Niedawny wypadek na planie serialu Titans sprawił, że produkcja nowego sezonu została zawieszona. Wiemy już jednak, że nie wpłynie to znacząco na datę premiery.

    Pierwszy sezon Tytanów zadebiutował 12 października 2018 i z miejsca podzielił fanów. Części z nich brutalne podejście do tematyki superbohaterów bardzo przypadło do gustu, inni natomiast nie mogli pogodzić się ze zmianami, jakie ich odczuciu wnosiła produkcja. Dla tych pierwszych mamy dobrą wiadomość. Pomimo niedawnego wypadku, w którym zginął Warren Appleby, powstanie drugiego sezonu nie jest zagrożone. Tytani powrócą już 6 września na platformie DC Universe.

    "Titans" to adaptacja komiksów DC, w której drużyna młodych superbohaterów, w składzie Robin, Starfire, Raven i Beast Boy, musi zmierzyć się z zagrożeniami mogącymi sprowadzić na świat prawdziwe niebezpieczeństwo. W drugim sezonie na naszych bohaterów będą czekać zarówno znani nam z wcześniejszych odcinków przeciwnicy, jak i zupełnie nowi. Z pewnością szeregi antagonistów zasili Deathstroke.

    W rolach głównych wystąpią: Dick Grayson (Brenton Thwaites), Raven (Teagan Croft), Starfire (Anna Diop), Beast Boy (Ryan Potter), Esai Morales (Slade Wilson) i Iain Glen (Bruce Wayne/Batman).