Poznaliśmy tytuł nowego Spider-Mana?

Tom Holland nie potrafi trzymać języka za zębami. Czy to jednak możliwe, że zdradził niedawno prawdziwy tytuł sequela filmu "Spider-Man: Homecomming"?

Tom Holland już nie raz udowodnił, że specem od trzymania tajemnicy nie jest. Z tego właśnie powodu nie dane mu było poznać pełnego scenariusza swojej postaci w "Avengers: Infinity War" - o wielu rzeczach dowiadywał się dopiero w dniu nagrania. Tym razem jednak zdradził coś, co jest mu o wiele bliższe. Tytuł kolejnej części Spider-Mana.

"Spider-Man: Far From Home" - tak ma być zatytułowany sequel filmu z 2017 roku. Na poniższym materiale gwiazda filmu - najpewniej tym razem za zgodą Marvel Studios - zdradza tytuł, który przy okazji zdaje się potwierdzać wcześniejsze plotki o tym, że Peter Parker opuści Nowy Jork i zacznie podróżować po świecie. Według informacji, które wcześniej do nas docierały, nasz bohater odwiedzi Londyn i spotka na swojej drodze Mysterio, w którego wcieli się Jake Gyllenhaal.

Premiera "Spider-Man: Far From Home" odbędzie się 5 lipca 2019. W filmie wystąpią m. in.: Tom Holland (Peter Parker/Spider-Man), Jake Gyllenhaal (Mysterio), Michael Keaton (Adrian Toomes/Vulture) i Marisa Tomei (May Parker). Reżyseruje Jon Watts.