Premiera „Klątwy Kreatorów” już jutro!

  Trudi Canavan, autorka światowych bestsellerów, powraca z ostatnią częścią cyklu Prawo Milenium będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą.

  Trudi Canavan to australijska pisarka i laureatka prestiżowej nagrody "Aurealis" za opowiadanie "Szepty Dzieci Mgły". Autorka dała się poznać w naszym kraju za sprawą kilku powieści, które znalazły rzeszę oddanych czytelników. Już 6 maja do księgarni trafi „Klątwa Kreatorów”, czyli czwarty tom cyklu Prawo Milenium będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

  Opis książki:

  Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Tyen porzucił dawną tożsamość. Nie jest już szpiegiem, lecz szkoli nowych magów i stara się znaleźć sposób na zwalczenie problemu urządzeń bojowych rozprzestrzeniających się w kolejnych światach. Kiedy jednak dawny wróg przynosi wieści o czymś znacznie gorszym niż martwe światy i groźni magowie – o zagrożeniu, jakiemu żaden ze światów nie musiał jeszcze stawić czoła ­– Rielle i Tyen muszą połączyć siły, jeżeli chcą mieć jakąkolwiek szansę na ocalenie ludzkości.

  Książka jest już dostępna w przedsprzedaży!

  Już wkrótce będziecie mieli okazję przeczytać wywiad, którego Trudi Canavan udzieliła naszej redakcji.