Premiera oficjalnej powieści gry The Division 2. Każdy egzemplarz książki z niespodzianką dla gracza

  Od dziś możecie znaleźć w księgarniach powieść Tom Clancy’s The Division. Skoro świt Alexa Irvine’a.

  „Tom Clancy’s The Division 2” to druga produkcja z cieszącego się ogromną popularnością cyklu gier akcji „The Division” stworzonego przez Ubisoft.

  Zobacz film, w którym Alex Irvin opowiada o swojej książce:

  Najnowsza powieść Aleksa Irvine’a podejmuje niektóre wątki z pierwszej odsłony serii. Świat po zarazie poznajemy z perspektywy czwórki bohaterów: April Kelleher próbującej rozwiązać zagadkę morderstwa swojego męża, dwóch agentów Division – Aurelio Diaza i Ike’a Ronsona, którzy na różne sposoby odgrywają rolę w wątku April, oraz Violet, dziewczynki, której wraz z grupą dzieci udało się przetrwać zarazę.

  Zamów książkę w najlepszej cenie już dzisiaj!
  Empik: http://bit.ly/DivisionEmpik
  Świat Książki:  http://bit.ly/DivisionSK

  Podobnie jak druga odsłona serii gier, książka kładzie duży nacisk na losy cywilów. Choć perspektywa agentów jest niezwykle interesująca, a misje, których się podejmują, pełne napięcia, twórcy gry oraz autor książki przyglądają się również życiu zwykłego człowieka w obliczu upadku cywilizacji. Kiedy wokół nich potęgują się tendencje ekstremistyczne i rodzą się żądne władzy frakcje, zwykli obywatele po prostu starają się radzić sobie jak najlepiej i zwyczajnie przetrwać.

  Powieść Tom Clancy’s The Division. Skoro świt  to gratka dla wszystkich fanów The Division. Dodatkowo w każdym egzemplarzu książki znajduje się prezent dla gracza – unikalny kod umożliwiający odblokowanie bonusowej zawartość gry Tom Clancy’s The Division 2.