"Projekt R019", czyli prawdziwa gratka dla miłośników klimatów post-apokaliptycznych!

    Miłośników kina utrzymanego w klimacie postapo z pewnością powinna zainteresować niezależna produkcja "Projekt R019", która kilka dni temu miała swoją premierę na serwisie YouTube. Jej autorami są Polacy, jednak zdjęcia realizowano nie tylko w naszym kraju!

    Polski przemysł filmowy w większości skupia się na tworzeniu produkcji, które w zamierzeniu mają trafić do jak najszerszego grona odbiorców. Prym wiodą w tym wypadku komedie romantyczne, które zalewają nasze kina praktycznie kilka razy w toku. Nic zatem dziwnego, że miłośnicy fantastyki coraz częściej biorą sprawy w swoje ręce. Jednym z powstałych w ten sposób filmów jest "Projekt R019", za którego powstanie odpowiada grupa Kryzys Cinematic. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że twórcy korzystali jedynie z własnego budżetu, a zdjęcia realizowali nie tylko w naszym kraju, ale także w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Jak się prezentuje wspomniana produkcja? Przekonajcie się sami!

    Główną bohaterką jest Marysia, dziewczyna która stara się znaleźć swoje miejsce w okrutnym post-apokaliptycznym świecie gdzie nowy porządek świata napędzany jest przez bezprawie wywołujące najgorsze instynkty ludzi.

    Więcej szczegółów związanych z projektem znajdziecie w tym miejscu