"Ptaki Nocy" z pierwszym zwiastunem!

    Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)". Materiał możecie znaleźć poniżej.

    Widowisko jest kolejnym elementem budowanego przez DC wielkiego uniwersum superbohaterów. Tym razem jednak nie uświadczymy na ekranie typowej walki dobra ze złem, bowiem główną bohaterką jest Harley Quinn, która najwyraźniej zerwała z Jokerem i emocje z tym związane próbuje odreagować na przeróżne sposoby. W pewnym momencie na jej drodze staną dwie inne kobiety: Huntress i Black Canary. Razem będą musialy wyruszyć w misję, której celem jest udzielenie pomocy nastolatce, Cassandrze Cain. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż przyjdzie im się zmierzyć z dwoma niezwykle groźnymi przeciwnikami, Romanem Sinoisem znanym lepiej jako Czarna Maska i Victorem Zsaszem.

    W głównych rolach wystąpią: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Ewan McGregor i Chris Messina. Scenariusz przygotowała Christina Hodson. Za reżyserię odpowiada Cathy Yan.

    Data premiery została ustalona na 7 lutego 2020 roku