Quasar spotka Strażników Galaktyki?

    O tym, że James Gunn zajmie się reżyserią trzeciej części „Strażników Galaktyki” wiemy już od jakiegoś czasu. Wytwórnia Marvel była bardzo zadowolona z efektów jego dotychczasowej pracy, a i sam Gunn wielokrotnie podkreślał, że nie chciałby opuszczać swoich bohaterów. Możemy zatem przypuszczać, że nowe zdjęcie wrzucone przez reżysera ma nam coś zasugerować.

    Gunn umieścił w sieci fotografię przedstawiającą stary magnetowid. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, w końcu obie części „Strażników Galaktyki” skupiają wokół siebie całe mnóstwo oldschoolowych elementów. Jeśli jednak przyjrzymy mu się bliżej, dostrzeżemy ciekawy detal. Małą nazwę na obudowie, czyli „Quasar”.

    Jeżeli nazwa ta nic Wam nie mówi, to śpieszymy z wyjaśnieniem. Quasar jest postacią stworzoną przez Dona Gluta, Roya Thomasa i Johna Buscemę w 1978 roku. Jego prawdziwa tożsamość to Wendell Vaughn, agent S.H.I.E.L.D., który został uznany za odpowiedniego kandydata do testów "quantum bands”, niezwykłych obręczy dających użytkownikowi niesamowitą moc.

    Zdjęcie może zatem sugerować, że ujrzymy go na ekranie. Być może przyjdzie mu się zmierzyć z samym Adamem Warlockiem, o którym wzmianka padła w jednej ze scen po napisach drugiej części filmu.