Reżyser Czarnej Pantery rozegra Kosmiczny Mecz!

    O powstaniu sequela "Kosmicznego Meczu" mówiło się już od dawna.Teraz w końcu coś się w tym temacie ruszyło. Na producenta został wybrany Ryan Coogler, który odpowiada za sukces tegorocznej "Czarnej Pantery".

    Od premiery pierwszego "Kosmicznego Meczu" minęło już dwanaście lat. Produkcja zebrała bardzo dobre opinie publiczności, jednak o potencjalnym sequelu nie mówiło się zbyt głośno. Teraz jednak się to zmieni. Warner Bros. rozpoczął oficjalne prace nad częścią drugą, a na stanowisko producenta zaangażowano Ryana Cooglera.

    Niestety o kolejnym filmie nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że tym razem głównym "ludzkim" bohaterem będzie zawodnik LeBron James, gracz Los Angeles Lakers, a za kamerą stanie Terence Nance.

    Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się już w przyszłym roku. Data premiery jest nieznana.

    "Kosmiczny Mecz" to połączenie filmu aktorskiego z animacją. Bohaterowie Looney Tunes pewnego dnia napotkali na swojej drodze kosmitów, których zadaniem było sprowadzenie ich na odległą planetę na której mieli stać się jedną z atrakcji w kosmicznym lunaparku. Ekipa królika Bugsa wpadła jednak na pewien pomysł, który teoretycznie miał zapewnić im bezpieczeństwo. Postanowili wyzwać malutkich przybyszy na mecz koszykówki. Niestety, nie przewidzieli tego, że obcy skradną talenty gwiazd NBA i przy okazji trochę urosną... Bugs postanawia w takiej sytuacji ściągnąć do pomocy inną gwiazdę NBA, czyli Michaela Jordana.