Rekrutacja

Interesujesz się fantastyką? Chciał(a)byś spróbować swoich sił przy pisaniu recenzji filmów, gier i książek? A może masz ochotę wyruszyć na któryś z konwentów i zdać nam z niego relację? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź padła twierdząca, to zapraszamy w szeregi naszej redakcji!

Czego oczekujemy? Odrobiny zaangażowania w rozwój naszego serwisu. Poszukujemy szczególnie osób, które skupią się na publikacji newsów, a także recenzentów gotowych zmierzyć się nawet z najbardziej wymagającym "dziełem". Oczywiście artykuły tematyczne także są mile widziane.

Co możemy zaoferować? Konkursy dla aktywnych redaktorów z atrakcyjnymi nagrodami, wejściówki na konwenty, bilety do kina, a także całą masę książek (także egzemplarzy przedpremierowych), które tylko czekają na osobę chętną, by zagłębić się w tajemnicze i często bardzo absorbujące światy.

Niestety nie możemy zaoferować honorarium - ponieważ sami nie zarabiamy na portalu. Jesteśmy po prostu grupą fanów fantastyki, która chce coś robić dla innych fanów.

Chcesz nam pomóc i współtworzyć portal, który od wielu lat funkcjonuje w sieci? Może masz jakiś inny pomysł na współpracę? Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres kontakt@efantastyka.pl.