Remake "Final Fantasy VII" wchodzi w nowy etap!

Dla wielu graczy największym rozczarowaniem tegorocznych targów E3 był brak pokazu związanego z wyczekiwanym od dawna powrotem "Final Fantasy VII". Zapowiedziany już dość dawno remake co prawda szybko nie ujrzy światła dziennego, jednak fani liczyli na choćby nowy teaser trailer, który osłodzi oczekiwania. Niestety, nie doczekali się go.

Dla wielu graczy największym rozczarowaniem tegorocznych targów E3 był brak pokazu związanego z wyczekiwanym od dawna powrotem "Final Fantasy VII". Zapowiedziany już dość dawno remake co prawda szybko nie ujrzy światła dziennego, jednak fani liczyli na choćby nowy teaser trailer, który osłodzi oczekiwania. Niestety, nie doczekali się go. Jakieś konkrety jednak w temacie padły

W przeprowadzonym podczas targów wywiadzie dla ING, Tetsuya Nomura ze Square Enix postanowił podzielić się z fanami informacją mówiącą, że projekt wyszedł właśnie z etapu koncepcyjnego do fazy pełnej produkcji. Oznacza to, że tworzenie najbardziej wyczekiwanego remaku w historii w końcu powinno ruszyć pełną parą. Nomura przyznał, że projekt jest rozwijany równolegle z "Kingdom Hearts 3", w którym także bierze udział. Obecnie stara się dzielić swój czas na obie gry i w zawsze chce dawać z siebie 100% możliwości.

Producent przyznał także, że dość dobrze odnajduje się w sytuacji, w której na głowie ma dwa tak duże projekty. Większa ilość obowiązków pozwala mu lepiej skupić się na pracy.

Czekacie na nową wersję "Final Fantasy VII"? Dajcie nam znać w komentarzu!