Riz Ahmed w obsadzie Venoma?

    Plotkowało się o tym od dawna, a teraz mamy już pierwsze konkretne informacje. Riz Ahmed, znany choćby ze swojego udziału w zeszłorocznym "Łotrze 1" prawdopodobnie dołączy do obsady widowiska o Venomie. Tego przynajmniej chciałaby wytwórnia Sony, która prowadzi z nim negocjacje.

    Aktor miałby wcielić się w jedną z popularniejszych postaci, nie sprecyzowano jednak w którą dokładnie. Pojawiające się w tej kwestii przecieki nie są jednoznaczne. Portal The Hollywood Reporter, powołując się na własne źródła twierdzi, że nie chodzi w tym wypadku o Carnage'a, który w nowej wersji scenariusza może się w ogóle nie pojawić. Podobnego zdania jest Justin Kroll z Variety, który co prawda nie powołuje się na informacje o usunięciu z fabuły drugiego symbiota, ale twierdzi, że rola ta może przypaść innemu aktorowi. Ahmed miał bowiem pokonać w rywalizacji trzech innych aktorów i niewykluczone, że któryś z pozostałych (Matt Smith, Pedro Pascal i Matthias Schoenaerts) sportretuje postać psychopatycznego Cletusa Kassady'ego.

    Innego zdania jest z kolei Jeff Sneider z The Tracking Board, który mówi, że jego źródła są sprzeczne, jednak to, któremu bardziej ufa stawia właśnie na angaż do roli Carnage'a.

    Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się zapewne już wkrótce.