Są pierwsze reakcje na Venoma. Czy obraz sprosta oczekiwaniom?

    Teoretycznie embargo na opinie dotyczące "Venoma" miało zostać zniesione 3 października. Sony jednak ugięło się pod naporem krytyki i zezwoliło na publikowanie pierwszych recenzji wcześniej. Jak się zatem prezentuje film?

    Niestety, pierwsze głosy, które zaczęły docierać do nas nie są zbyt przychylne produkcji. Według ich autorów film jest strasznie nierówny, pojawiają się w nim na siłę wepchnięte akcenty komediowe, które w dodatku są tak zaprezentowane, że widz do końca nie wie, czy były to celowe zabiegi czy jedynie wpadki na planie. Tom Hardy stara się dać z siebie wszystko i faktycznie na ekranie się sprawdza, ale w sumie tylko do jego relacji z symbiotem sprowadza się cały film.

    Zdaniem recenzentów widowisku zaszkodziła bardzo kategoria wiekowa PG-13, która na siłę ugrzeczniła produkcję. Niektórzy komentatorzy określali film nawet mianem nowej "Fantastycznej Czwórki", a to już jest pocisk wielkiego kalibru.

    Pojawiły się jednak także i elementy dobre wśród których warto wymienić sceny po napisach. Te podobno są naprawdę mocne!