Sam Wilson przywdzieje strój Kapitana Ameryki?

    Uwaga! Poniższy wpis zawiera spoilery dotyczące filmu "Avengers: Endgame". Jeżeli nie widzieliście jeszcze produkcji i nie chcecie psuć sobie przyjemności z oglądania, to lepiej nie czytajcie dalej!

    Jak doskonale wiemy, finał "Avengers: Endgame" ukazał nam starszą wersję Kapitana Ameryki. Bohater za sprawą podróży w czasie spędził swoje życie w towarzystwie ukochanej i powrócił do swojej linii czasowej tylko po to, by przekazać swoją tarczę Samowi Wilsonowi. Dla wielu ten gest oznaczał, że już wkrótce Falcon przejmie pałeczkę i podobnie, jak w komiksach, zostanie nowym wcieleniem Kapitana Ameryki. Teraz wiemy już, że tak się właśnie stanie!

    Wcielający się w postać Falcona Anthony Mackie gości obecnie na San Diego Comic-Con. Podczas jednego z wywiadów zdradził, że miał już okazję przymierzyć nowy kostium Kapitana Ameryki i tym samym potwierdził, że w tworzonym dla platformy Disney+ serialu w takiej wersji go ujrzymy.

    Na chwilę obecną nie poznaliśmy żadnych nowych szczegółów dotyczących fabuły serialu. Gdy tylko się czegoś dowiemy to od razu samy Wam znać.