Schwarzenegger nie pojawi się w nowym Predatorze

    Od czasu zapowiedzi nowego Predatora fani zastanawiali się, czy w filmie wystąpi Arnold Schwarzenegger. W końcu produkcja miała być w pewnym sensie kontynuacją dwóch poprzednich widowisk, a co za tym idzie, postać majora Alana "Dutcha" Schaeffera gdzieś się w tym świecie powinna przewinąć. Do sprawy postanowił odnieść się sam Schwarzenegger.

    Aktor potwierdził, że otrzymał propozycję powrotu do roli, jednak jego wątek był na tyle krótki i w jego odczuciu słaby, że postanowił nie angażować się w prace nad filmem. Zaznaczył jednocześnie, że jego zdanie dotyczy jedynie postaci Schaeffera, a nie całego scenariusza. Wspomniał także, że nie przekreśla ostatecznie swojego powrotu. Warunkiem jest jednak przepisanie scenariusza w taki sposób, aby Dutch mógł odegrać istotniejszą rolę.

    "The Predator" w reżyserii Shane'a Blacka pojawi się w kinach 8 lutego 2018 roku. W obsadzie znaleźli się: Olivia Munn, Boyd Holbrook, Keegan-Michael Key, Sterling K. Brown, Yvonne Strahovski, Trevante Rhodes i Alfie Allen.