Scott Eastwood zostanie nowym Wolverinem? Mamy komentarz aktora!

Hugh Jackman zakończył swoją przygodę z X-Menami i raczej nic nie wskazuje na to, by do roli Wolverine'a powrócił. Czy Scott Eastwood byłby jego godnym następcą?

"Logan" był dla Hugh Jackmana pożegnaniem z rolą, którą odgrywał praktycznie we wszystkich filmach o X-Menach. Aktor zaznaczył, że chciałby się jeszcze wcielić w postać Wolverina w sytuacji, gdy ten mógłby spotkać się z drużyną Avengers. O ile taka możliwość powoli się klaruje - Disney jest w trakcie przejęcia wytwórni Fox, a co za tym idzie, odzyskania praw do X-Menów - to już raczej mało realnym wydaje się, by dano mu okazję raz jeszcze pokazać pazury.

Skoro Jackman odpada, to kto przyjdzie na jego miejsce? Fani już dawno temu wytypowali do tej roli Scotta Eastwooda, który ich zdaniem podołałby takiemu wyzwaniu. Co jednak o pomyśle sądzi sam aktor?

Kocham Wolverine'a. Jest jednym z moich ulubionych komiksowych bohaterów wszechczasów, jest renegatem, totalnym badassem, jest trochę, no wiesz, postrzelony. Nie gra według zasad. Jest dokładnie takim charakterem, jaki kocham.

Na pytanie, czy zgodziłby się sportretować postać w nowym filmie, odparł krótko: na 100%!

Mamy już zatem pierwszego chętnego do roli Wolverine'a. Czy Marvel weźmie go pod uwagę przy obsadzaniu tego stanowiska? Mamy nadzieję, że tak. 

A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Może macie jakieś inne typy?