Siódmy sezon Arrow będzie brutalny?

    Jesienią zadebiutuje siódmy sezon serialu Arrow od stacji CW. Jak się okazuje jedna ze scen w produkcji już teraz budzi obawy twórców o to czy nie naruszy standardów gdyż już teraz balansuje na ich granicy.

    Informacji na temat tej sytuacji udzielił ostatnio James Bamford, koordynator kaskaderów, który przyznał, że jedna ze scen, którą właśnie realizowali, balansuje na granicy standardów dopuszczalnych przez stację CW. Twórcy nie zamierzają jednak niczego zmieniać, chcą dać tyle, ile się tylko da.

    Toczyliśmy długą rozmowę telefoniczną na temat tej jednej, konkretnej sceny. Takiej, jakiej jeszcze w serialu tym nie było. Staramy się przesuwać granice jeśli chodzi o ostrzejsze wątki. Chcemy posunąć się tak daleko jak to tylko możliwe przy współpracy z telewizją. Tak bardzo jak tylko jesteśmy wstanie. Nie jesteśmy na Netfliksie, nie możemy więc zrobić takich rzeczy jak X, Y czy Z, ale jestem pewny, że spróbujemy dać siebie naprawdę wszystko!

    Nie padły co prawda żadne konkretny związane ze wspomnianą sceną, jednak obecność kaskaderów sugeruje, że chodzi o walkę, która prawdopodobnie będzie bardzo brutalna. Czy Bamford miał na myśli finałowe starcie? Tego dowiemy się zapewne dopiero z serialu.

    Siódmy sezon "Arrow" pojawi się w październiku.