Simon Kinber reżyserem "X-Men: Dark Phoenix"

  Powoli ruszają prace nad kolejnym filmem o X-Menach. Oprócz powstającego X-Men: , studio Fox skupia się także nad rozwojem głównej linii fabularnej, której najnowsza odsłona ma być poświęcona postaci Jean Grey i jej alter ego, czyli Feniksa.

  Wytwórnia ogłosiła właśnie, że reżyserem widowiska został Simon Kinber dla którego nie będzie to pierwszy kontakt z tym uniwersum. Wcześniej miał okazję pracować przy scenariuszach dla "X-Men: Apocalypse" i "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie".

  Zdjęcia do nowego filmu mają ruszyć już w najbliższe wakacje w Montrealu. Akcja produkcji ma się skupiać wokół Jean Grey, która w poprzednim filmie pokazała na co ją tak naprawdę stać. Wszystko za sprawą Feniksa, który stanowi jej alter ego.

  Jeśli wierzyć zapewnieniom twórców, "X-Men: Dark Phoenix" ma być o wiele bliższy komiksowemu oryginałowi. Przypominamy, że wątek tego bytu był już wcześniej poruszony w "Ostatnim Bastionie", który jednak został wręcz zmiażdżony przez fanów za wykonanie i podejście do tematu. Tym razem ma być inaczej, a akcja produkcji rozgrywać się ma nie tylko na ziemi ale i w kosmosie dzięki czemu w całą sprawę zaangażowana zostanie także kosmiczna rasa Shi'ar.

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus