Spoiler: Baron Von Strucker powróci?

Wszystko wskazuje na to, że Baron Von Strucker jeszcze zawita do MCU. Zawiodą się jednak osoby, które liczyły na to, że znany z "Avengers: Czas Ultrona" aktor ponownie wcieli się w swoją rolę i otrzyma okazję większego wykazania się.

Jak doskonale pamiętamy, postać Struckera pojawiła się po raz pierwszy w scenie po napisach drugiej części Kapitana Ameryki. Zbrodniarz był tam kreowany na nowego lidera Hydry. Prowadził także eksperymenty nad berłem Lokiego, co miało w efekcie obdarzyć mocą bliźniaki Maximoff. Niestety, w widowisku "Avengers: Czas Ultrona" bardzo szybko zostal wyeliminowany, co nie do końca spodobało się publiczności. Wielu miało bowiem nadzieję, że postać odegra znacznie większą rolę. 

Dla osób chcących dowiedzieć się czegoś więcej o tym panu mamy więc dobrą wiadomość. Baron Von Strucker powróci. Gorszą jest natomiast fakt, że nie uczyni tego w filmie.

Powrót Struckera będzie miał miejsce w Agentach T.A.R.C.Z.Y., gdzie przyjdzie nam poznać młodszą wersję tej postaci. W mającym swoją premierę 30 marca odcinku "Rise and Shine" zaobserwujemy pewne wydarzenia z przeszłości naszych bohaterów, a konkretniej pani Generał Hale i jej kontaktu z Hydrą.

W rolę młodszego Struckera wcieli się Joey Defore. Wiadomo także, że na ekranie ujrzymy młodszą wersję Jaspera Sitwella, który odegrał pewną rolę zarówno w filmie "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", jak i otrzymał swoje pięć minut w pierwszym sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y.

Emitowany właśnie piąty sezon będzie najprawdopodobniej ostatnim. Wszystko z powodu słabnących wyników oglądalności. Twórcy obiecują jednak, że jeszcze widzów zaskoczą i są gotowi zakończyć Agentów z wielkim hukiem.