Spoiler: Czyżbyśmy poznali elementy fabułu "Avengers 4"?

Czy "Avengers 4" okaże się jeszcze bardziej zaskakującym filmem od części trzeciej? Poniższe plotki każą sądzić, że tak.

Czy "Avengers 4" okaże się jeszcze bardziej zaskakującym filmem od części trzeciej? Poniższe plotki każą sądzić, że tak.

W sieci pojawiły się doniesienia o pewnych elementach, które pojawią się w fabule "Avengers 4". Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu fani już przed premierą "Avengers: Infinity War" zastanawiali się, cóż takiego wydarzy się w tajemniczej części czwartej. W tym wypadku warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że poniższe informacje nie tylko brzmią dość prawdopodobnie, ale i pokrywają się ze zdjęciami z planu, które już jakiś czas temu pojawiły się w internecie. Ich źródłem jest Reddit.

Ostrzegamy, że poniżej znajdują się zarówno konkretne spoilery dotyczące wydarzeń z "Avengers: Infinity War", jak i informacje mogące zdradzić potencjalne wydarzenia z części czwartej. Czytacie na własną odpowiedzialność.

Jak doskonale wiemy, w finale "Avengers: Infinity War" Thanos zebrał wszystkie Kamienie Nieskończoności, po czym pstryknięciem palców wymazał mieszkańców połowy wszechświata. Jego działanie doprowadziło do śmierci wielu znanych nam bohaterów. Tymczasem. według zapowiedzi twórców, część czwarta także przyniesie spore rewolucje. Poniższe plotki, jeżeli okażą się prawdą, potwierdzają ich słowa.

Bohaterowie mają podróżować w czasie, a ich działanie ma doprowadzić do serii dziwnych wydarzeń.

Nie wiadomo, jak wiele postaci odbędzie taką podróż. Mówi się o Iron Manie, Kapitanie Ameryce, Hulku, Thorze, i Nebuli. Z serii opublikowanych w zeszły roku zdjęć z planu widzimy także Ant-Mana.

Podróże w czasie staną się możliwe za sprawą nowej Rękawicy Nieskończoności, w której posiadanie wejdą Avengers. Zostanie ona nazwana „Stark Gauntlet”, co może sugerować jej twórcę. Nie wiadomo jednak, jakim sposobem bohaterowie wejdą w posiadanie Kamienia Czasu.

Avengersi będą chcieli cofnąć się w czasie by móc zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności przed Thanosem.

Dojdzie do spotkania dwóch Nebuli. Ta z przyszłości będzie starała się wpłynąć na decyzję swojej młodszej wersji, ostatecznie dojdzie między nimi do walki.

Działania podejmowane w przeszłości nie koniecznie będą miały wpływ na to, co się dzieje w teraźniejszości.

WIelki nacisk zostanie położony na relacje Iron Mana i Kapitana Ameryki.

Dojdzie do starcia Thanosa z przeszłości z Kapitanem Ameryką i Thorem. Ten drugi w pewnym momencie zniknie z pola walki, ale nie będzie to oznaczało jego śmierci.

Kapitan Ameryka okaże sie godny by podnieść Mjolnir. Niestety zginie z ręki Thanosa.

Hulk założy Stark Gauntlet i dzięki temu będzie w stanie walczyć z Thanosem. W trakcie potyczki straci jednak ramię.

Trzeba przyznać, że powyższe informacje brzmią dość prawdopodobnie, chociaż przy okazji pozostawiają naprawdę wiele niewiadomych, np. sposób, w jaki bohaterowie odzyskają Kamień Czasu niezbędny do tego typu podróży. Macie jakieś pomysły, jak mogliby tego dokonać? Podzielcie się z nami w komentarzu.