Spoiler: Pierwsze, oficjalne zdjęcia z "Wonder Woman 2" zdradza los pewnej postaci

  Patty Jenkins postanowiła podzielić się z fnami pierwszym zdjęciem z drugiej częsci "Wonder Woman". Materiał zdradza jednak informacje związane z losem pewnej postaci, tak więc ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami.

  Patty Jenkins postanowiła podzielić się z fanami pierwszymi zdjęciami z drugiej części "Wonder Woman". Jedno z nich zdradza jednak informacje związane z losem pewnej postaci, tak więc ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami.

  Do tej pory jedynie spekulowano na temat pojawienia się w kolejnej odsłonie "Wonder Woman" postaci Steve'a Trevora (Chris Pine). Obstawiano, że bohater może powrócić w scenach retrospekcji. W końcu wiemy dobrze, że zginął w części pierwszej. Jak się jednak okazuje, jego śmierć nie musi być ostateczna.

  Pierwsze oficjalne zdjęcie prezentuje właśnie wspomnianego Trevora. Bohater ubrany jest w strój charakterystyczny dla lat osiemdziesiątych, w których toczyć się będzie akcja. Dodatkowo możemy dostrzec, że trochę się postarzał.

  Fani zaczęli się zastanawiać, jak to możliwe, że udało mu się przeżyć. Bardzo szybko narodziła się teoria o tym, że w filmie pojawi się wątek podroży w czasie. Niektórzy z kolei poszli o krok dalej i uznali, że zamieszanie związane z bohaterem będzie elementem czegoś większego. Czegoś, co stanie się zaczątkiem większej historii rozgrywającej się w tle kilku produkcji.

  Jak będzie naprawdę przekonamy się 1 listpada 2019 roku kiedy "Wonder Woman 1984" (tak brzmi obecnie tytuł widowiska) trafi do kin. W roli głównej powróci Gal Gadot.