Spoiler: Poznaliśmy opis jednej ze scen z Avengers: Infinity War

O spotkaniu drużyny Avengers ze Strażnikami Galaktyki w "Avengers: Infinity War" wiemy już od dawna. Właśnie poznaliśmy opis jednej z dość komicznych scen, która rozegra się pomiędzy bohaterami. Ostrzegamy przed spoilerami!

Chyba nikt nie miał wątpliwości, że w największej produkcji Marvela nie może zabraknąć Strażników Galaktyki. Pierwszy trailer upewnił fanów, że zespół Petera Quilla dostanie swoje pięć minut za sprawą spotkania z Thorem. Niektórzy jednak obstawiali, że bohaterowie nie odegrają w widowisku większej roli. Dzięki serwisowi Entertainment Weekly dowiedzieliśmy się, że ich rola nie ograniczy się tylko do podwiezienia na Ziemię boga piorunów.

Scena opisana poniżej dotyczy wydarzeń rozgrywających się podczas bitwy o Wakandę. Jej bohaterami są: Rocker i Bucky Barnes, który znany teraz jako "Biały Wilk". Jak sami się zaraz przekonacie, fragment ten będzie utrzymany w komediowym stylu.

Rocket Raccoon cały czas rozprasza Zimowego Żołnierza. W pewnym momencie wywiązuje się pomiędzy nimi taki dialog.

- Ile kosztuje ta broń?
- Nie jest na sprzedaż
- Okej, a ile chcesz za ramię?

Wspomniany motyw wskazuje, że Strażnicy wezmą udział w wielkiego bitwie, a przy okazji potwierdza fascynację Rocketa związaną z protezami. Fani z pewnością od razu przypomną sobie scenę ze "Strażników Galaktyki", w której Peter otrzymał od niego zadanie "zdobycia" protezy nogi jednego z więźniów. Wszystko, jak się potem okazało, w ramach żartu.

Jak myślicie, spotkanie których bohaterów wyszłoby najkomiczniej?