Spoiler: Sebastian Stan ujawnia szczegóły dotyczące rozszerzonej wersji sceny po napisach w Czarnej Panterze

  Scena, którą mogliśmy obejrzeć po napisach w filmie "Czarna Pantera" była początkowo dużo dłuższa. Sebastian Stan wyjawia, cóż takiego miało się w niej znaleźć. Uwaga na spoilery!

  Osoby, które zostały na seansie "Czarnej Pantery" do samego końca wiedzą, że pojawiła się w filmie scena, w której powrócił Bucky Barnes. Bohater zyskał nową tożsamość "Białego Wilka" i w sumie niewiele ponad to się dowiedzieliśmy o jego pobycie w Wakandzie. Tymczasem wspomniana sekwencja miała być znacznie dłuższa, filmowcy zrealizowali około 10 minut materiału!

  Sebastian Stan w taki sposób komentuje nagranie:

  Było coś naprawdę zabawnego w tej scenie, myślę, że zdecydowanie lepiej jest teraz, tamta trwała co najmniej osiem minut dłużej niż to, co widzieliśmy, a Bucky zastanawiał się w niej: "Do czego mnie potrzebują?" [Shuri] opowiadała mu o tym trochę, było między nimi więcej interakcji. Potem [Bucky] spędzał czas ze starszymi i bawił się z dziećmi, ale tego nie zobaczymy już.

  Jeżeli zastanawiacie się, czy rozszerzona scena pojawi się w wydaniu Blu-ray, to mamy dla Was złą wiadomość. Nie widnieje ona na ogłoszonej oficjalnie liście materiałów usuniętych i scen dodatkowych, które wejdą w skład wydania. Być może Marvel zdecyduje się z czasem umieścić ją w sieci, jednak na chwilę obecną nie ma takich planów.

  Bucky Barnes pojawi się w nadchodzącym wielkimi krokami filmie "Avengers: Infinity War".