Sprzedano już ponad 25 milionów gier o Wiedźminie!

    Co by nie mówił Andrzej Sapkowski, gry powstałe na bazie jego twórczości biją rekordy popularności nie tylko w naszym kraju, ale także i na całym świecie. Część trzecia, pomimo tego, że od jej premiery minęły już prawie dwa lata, dalej sprzedaje się bardzo dobrze, po drodze doczekała się dwóch wielkich dodatków ("Serca z Kamienia" i "Krew i Wino") i nic nie wskazuje na to, by jej popularność miała się jakoś drastycznie zmniejszyć.

    Tymczasem CD Projekt postanowił podzielić się swoimi wynikami finansowymi. Opublikowane właśnie podsumowanie zeszłego roku daje studiu powody do zadowolenia. Warto choćby w tym miejscu wspomnieć, że przychody ze sprzedaży wyniosły 584 mln złotych, a zysk netto 251 mln zł. Ciekawie prezentuje się także raport sprzedażowy trylogii Wiedźmina. Jak do tej pory sprzedano ponad 25 milionów egzemplarzy tych gier (dane nie uwzględniają dodatków).

    Sam "Wiedźmin 3: Dziki Gon", jak do tej pory, wygenerował ponad miliard złotych przychodu! Gratulujemy, jest to naprawdę rewelacyjny i w pełni zasłużony wynik.