"Stranger Things 3" dopiero w przyszłym roku?

    Niedawno opublikowany materiał promocyjny związany z trzecim sezonem "Stranger Thing" zawierał w sobie datę, którą odebraliśmy jako zapowiedź premiery serialu. Jak się okazuje, produkcja faktycznie pojawi się dopiero w przyszłym roku.

    Cindy Holland, szefowa działu treści oryginalnych Netflixa podczas spotkania z dziennikarzami na TCA (Television Critics Association) potwierdziła przyszłoroczną premierę trzeciego sezonu "Stranger Things" i przy okazji zdradziła powody takiego stanu rzeczy.

    Ten serial jest rękodziełem. Bracia Duffer i Shawn Levy bardzo ciężko nad nim pracowali i rozumieją, jak wysoka jest stawka. Chcą dać widzom coś o wiele większego i lepszego, niż w zeszłym roku. Dlatego też muszą poświęcić więcej czasu, by to osiągnąć.

    Wygląda więc na to, że twórcy potrzebują tym razem zdecydowanie większej ilości czasu na dopracowanie całości. Miejmy nadzieję, że faktycznie wpłynie to na wysoką jakość powstającej produkcji. Dwa poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę niezwykle wysoko i chociaż drugi był nieco słabszy, to i tak widzowie oczekują, że trzeci przynajmniej mu dorówna.

    Trzeci sezon "Stranger Things" zadebiutuje w wakacje przyszłego roku.