Supergirl na plakacie czwartego sezonu!

    Stacja CW zdecydowała się w końcu wypuścić oficjalny plakat czwartego sezonu serialu o przygodach Supergirl. Trzeba przyznać, że poster prezentuje się naprawdę ciekawie!

    Nowy sezon zadebiutuje na kanale CW już październiku. Tym razem historia ma czerpać inspiracje z wątków znanych nam z komiksowej serii "Superman: Red Son". Świadczyć o tym może finał trzeciego sezonu w którym na Syberii pojawiła się inna wersja Supergirl.

    "Supergirl" to historia kuzynki Supermana, Kary Zor-El (Melissa Benoist), która przed laty została ewakuowana z planety Krypton aby chronić swojego młodszego kuzyna. Niestety jej podróż nie przebiegła bez komplikacji. Dostała się do strefy fantomowej, a gdy w końcu udało jej się uciec i dotrzeć na Ziemię, jej kuzyn zdążył stać się już superbohaterem.

    Kara postanowiła zatem pozostać w ukryciu. Los jednak nie pozwolił jej wieść zwyczajnego życia. Bohaterka musiała w końcu stanąć naprzeciw swojemu przeznaczeniu i pokazać, że w walce ze złem radzi sobie tak samo dobrze, jak jej sławny kuzyn.

    Pojawiły się także nowe zdjęcia z produkcji. Znajdziecie je poniżej.