Superman zostanie Wiedźminem?

    Castingi do serialowego Wiedźmina są gorącym tematem nie tylko w środowisku miłośników fantastyki. Tymczasem aktor wcielający się w rolę Supermana wyraził zainteresowanie sportretowaniem postaci Geralta z Rivii.

    Trwające już od jakiegoś czasu castingi nie przyniosły nam na chwilę obecną żadnych konkretów w sprawie zaangażowania poszczególnych aktorów do ról. Od czasu do czasu pojawiają się jednak deklaracje ze strony samych zainteresowanych sprawą. Już w marcu informowaliśmy Was, że Mark Hamill wyraził chęć zagrania Vesemira. Teraz z kolei w temacie wypowiedział się znany z roli Supermana, Henry Cavill.

    Aktor udzielił niedawno wywiadu dla serwisu IGN. Opowiadał o pracy na planie "Mission: Impossible – Fallout", w pewnym momencie wspomniał jednak o czymś, co od razu zelektryzowało fanów Wiedźmina. Cavill przyznał, że jest wielkim fanem uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Przeczytał wszystkie książki, ostatnio po raz kolejny ukończył także swoją przygodę w trzecim Wiedźminie i bardzo chętnie zagrałby w powstającym serialu Geralta.

    Deklaracja od razu wywołała falę spekulacji wśród fanów. Trzeba jednak pamiętać, że słowa aktora nie są równoznaczne z tym, że w castingu weźmie udział, a nawet jeśli zainteresowanie nim byłoby widoczne ze strony producentów, to zawsze pozostaje kwestia budżetu. Z drugiej jednak strony Superman wcielający się w Wiedźmina byłby z pewnością dobrą reklamą dla powstającej produkcji.

    Jak myślicie, aktor poradziłby sobie z rolą Geralta z Rivii? Dajcie nam znać w komentarzu.