Tak prezentuje się kostium Batmana w serialu Titans!

    Do sieci wyciekły testowe zdjęcia prezentujące kostium Batmana, który zostanie wykorzystany w serialu "Titans". Oznacza to, że w jakiejś formie Mroczny Rycerz Gotham pojawi się w produkcji.

    Plotki o możliwości pojawienia się w serialu postaci Batmana krążyły w sieci od jakiegoś czasu. Wypowiedzi aktorów sugerowały jednak, że Mroczny Rycerz nie zostanie zaprezentowany publiczności, a sam Bruce Wayne być może pojawi się w epizodycznej roli. Teraz jednak okazuje się, że na planie produkcji obecny był kostium Człowieka Nietoperza, a co za tym idzie, prawdopodobnie nagrywano jakąś sekwencję, w której bohater jednak dostaje swoje pięć minut.

    Istnieje oczywiście możliwość, że poniższy materiał powstał jedynie w celu zrealizowania krótkiej sekwencji, która ukaże bohatera kryjącego się w cieniu. Wrażenie takie można odnieść po samym kostiumie, który wydaje się nie być pełny. W dodatku nie wiemy kto taki sportretuje postać, a to może faktycznie świadczyć o bardzo krótkim występie.

    Jak będzie naprawdę, przekonany się już wkrótce. "Tytani" zadebiutują na platformie DC Universe 12 października. Nowe odcinki będą pojawiać się w każdy kolejny piątek.