Tomb Raider na pierwszym zwiastunie!

    "Tomb Raider" doczekał się pierwszego zwiastuna! Na własne oczy możemy przekonać się, jak w roli Lary Croft radzi sobie Alicia Vikander. Materiał a także pierwszy plakat widowiska, znajdziecie poniżej.

    Do tej pory powstały dwa filmy opowiadające o przygodach dzielnej pani archeolog. W główną rolę wcielała się wówczas Angelina Jolie. Nowa produkcja nie będzie jednak z nimi powiązana. Ma być początkiem zupełnie nowej historii.

    Przed siedmioma laty zaginął jej ojciec, jednak 21-letnia Lara w dalszym ciągu odmawia przejęcia jego imperium biznesowego. Pracuje jako kurier rowerowy w Londynie i studiuje na uniwersytecie. W pewnym momencie jednak postanawia rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia ojca i wyrusza w podróż do grobowca który znajduje się na pewnej wyspie niedaleko Japonii. Pełna przeciwności losu droga zaprowadzi ją do miejsca, w którym będzie zmuszona zmienić zdanie na temat pewnych spraw z przeszłości. Czy Lara pozna prawdę o swoim ojcu?

    W rolę Lary Croft wciela się Alicia Vikander. W pozostałych rolach ujrzymy: Daniel Wu, Walton Goggins, Leo Ashizawa, Dominic West, Hannah John-Kamen, a także Alexandre Willaume.

    Premiera widowiska została wyznaczona na 14 marca 2018 roku. W naszym kraju film zadebiutuje dwa dni później.