Trailer Dark Phoenix już jest!

    Doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi widowiska "Mroczna Feniks"! Materiał pozwala nam po raz pierwszy spojrzeć na ostatnią odsłonę przygód X-Menów, która zostanie zrealizowana przez wytwórnię Fox. Kolejne filmy z udziałem ekipy profesora X będą już powstawały pod skrzydłami Disneya.

    Wczoraj w sieci pojawiły się informacje, jakoby doszło do wycieku materiałów związanych z pierwszą zapowiedzią widowiska "Dark Phoenix". Od razu pojawiły się artykuły, które omawiały sceny mające ukazać się w trailerze. Studio Fox postanowiło w takiej sytuacji nie zwlekać dłużej i opublikować oficjalny materiał promujący ten film. Zapowiedź zadebiutowała na kanale "The Late Late Show" Jamesa Cordona.

    Trailer nie zdradza zbyt wiele jednak jest to dopiero pierwsza zapowiedź wspomnianego widowiska. Trzeba także uwzględnić fakt, że producenci są w trakcie obrabiania materiału z dokrętek, a co za tym idzie te raczej nie zostały w materiale wykorzystane. "Dark Phoenix" będzie dla Foxa pożegnaniem z serią, którą rozpoczął jeszcze w 2000 roku. Czy jednak obraz spełni pokładane w nim nadzieje? Przekonamy się 14 lutego 2019 roku, kiedy trafi do kin.

    W głównych rolach wystąpią: James McAvoy (Professor Charles Xavier), Sophie Turner (Jean Grey / Phoenix), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Bestia), Evan Peters (Peter Maximoff / Quicksilver), Jennifer Lawrence (Raven / Mystique), Jessica Chastain (Smith), Tye Sheridan (Scott Summers / Cyklop), Alexandra Shipp (Ororo Munroe / Storm) i inni. Reżyseruje Simon Kinberg.

    Za sprawą Sophie Turner w sieci pojawił się także nowy plakat promujący widowisko. Możecie go znaleźć poniżej.