Trzeci sezon Daredevila pojawi się jeszcze w tym roku?

    Wszystko wskazuje na to, że Daredevil powróci z trzecim sezonem jeszcze w tym roku! Informację taką przekazał prezes Ntfliksa, Ted Sarandos.

    Drugi sezon Daredevila zadebiutował na platformie Netflix w 2016 roku. Od tego czasu bohater miał okazję pojawić się jeszcze w "The Defenders", które z kolei pozostawiło furtkę dla jego powrotu. Wkrótce potem zapowiedziano trzeci sezon przygód Diabła z Hell's Kitchen, a Charlie Cox potwierdził, że będzie on inspirowany komiksową opowieścią Born Again. Tym razem poznaliśmy orientacyjną datę premiery produkcji.

    Serwis Comicbook.com podaje, że nowa seria zadebiutuje już jesienią. Informację taką miał przekazać prezes Netflix, Ted Sarandos. Oznaczałoby to, że w 2018 rok stanie się okresem, w którym powrócą prawie wszyscy bohaterowie tworzonych we współpracy z Marvelem seriali. Ósmego marca zadebiutował drugi sezon "Jessiki Jones", w czerwcu powrócił "Luke Cage", na 7 września zapowiedziano kolejny sezon "Iron Fista". Jesienna premiera Daredevila oznaczałaby, że jedynie Punisher najprawdopodobniej nie doczeka się powrotu w tym roku. W przypadku tego serialu data premiery nie została jeszcze ustalona.

    Głównego bohatera ponownie sportretuje Charlie Cox. W produkcji powróci także znany z pierwszego sezonu Kingpin (Vincent D'Onofrio).

    Gdy tylko pojawi się dokładna data, od razu damy Wam znać!