W lutym otrzymamy nowy zwiastun "Mrocznej Phoenix"?

Tajemniczy wpis pojawił się na krótko na oficjalnym, japońskim profilu filmu na Twitterze. Bardzo szybko został skasowany, jednak osoby, które miały okazję go ujrzeć twierdzą, że wiedzą kiedy dokładnie zadebiutuje nowy zwiastun widowiska "Mroczna Phoenix".

Od premiery pierwszego zwiastuna "Dark Phoenix" minęło już naprawdę sporo czasu. Mimo to w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy niczego ponad to, co zaprezentowano w pierwszym materiale. Fani zaczęli zastanawiać się czy jest to spowodowane koniecznością zrealizowania kolejnych dokrętek. Wszak premiera widowiska po raz kolejny została przesunięta i obecnie wiemy, że film zadebiutuje dopiero w czerwcu. Wygląda jednak na to, że już wkrótce ujrzymy nową zapowiedź. Tak przynajmniej można wnioskować z wpisu na Twitterze, który pojawił się na oficjalnym, japońskim profilu filmu.

Podana informacja, która głosiła, że nowy trailer zadebiutuje 28 lutego, szybko została usunięta, jednak wieść zdążyła już się rozejść po sieci. Nie wiadomo czy publikacja była jedynie pomyłką i z tego powodu ją zdjęto, czy japoński dystrybutor pośpieszył się za bardzo z ogłoszeniem. Gdy dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać.

W głównych rolach wystąpią: James McAvoy (Professor Charles Xavier), Sophie Turner (Jean Grey / Phoenix), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Bestia), Evan Peters (Peter Maximoff / Quicksilver), Jennifer Lawrence (Raven / Mystique), Jessica Chastain (Smith), Tye Sheridan (Scott Summers / Cyklop), Alexandra Shipp (Ororo Munroe / Storm) i inni. Reżyseruje Simon Kinberg.