W styczniu padnie pierwszy klaps na planie Kruka!

    Niekończąca się historia, chciałoby się tak rzec o realizacji kolejnego filmu na podstawie komiksu "The Crow" Jamesa O'Barra. Trwające od lat kłopoty związane zarówno z obsadą; projekt został porzucony przez Luka Evansa, który miał wcielić się w głównego bohatera, zmiany na stanowisku reżysera i sądowa batalia pomiędzy wykonawcą, studiem Relativity Media, które ogłosiło bankructwo, a producentem Edwardem R. Pressmanem sprawiało, że mało kto wierzył, że widowisko zostanie kiedykolwiek zrealizowane.

    W ostatnim czasie światełkiem na końcu ciemnego tunelu okazał się angaż do głównej roli Jasona Momoa, znanego choćby z roli w Grze o Tron. Dzięki portalowi The Wrap dowiadujemy się także, że zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w styczniu. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla osób, które z niecierpliwością wyczekują kolejnego filmu.

    Oryginał prezentuje historię Erica Dravena, muzyka, który za sprawą czarnego kruka powrócił zza grobu, aby zemścić się na mordercach swojej ukochanej. W bohatera pierwszej ekranizacji wcielał się Brandon Lee, dla którego była to ostatnia rola. Aktor został postrzelony na planie, zmarł mając zaledwie 28 lat. Od tego czasu mówiono, że nad filmami z tej serii wisi jakieś fatum, gdyż przy realizacji każdej z części dochodziło na planie do dziwnych wypadków. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.