Walentynki w Cinema City - Popcornowe Love Story


Cinema City zaprasza na walentynkowy weekend.

‘FYI…I love’, ‘Kocham Cię bardziej’, ‘Jesteś moją lepszą połową”… A może jak Sam (Patrick Swayze) i Molly (Demi Moore) w kultowym filmie „Uwierz w ducha” macie swoje własne zakodowane wyznanie miłosne? Jeśli szukacie nietuzinkowych sposobów, by powiedzieć TO swojej drugiej połówce, zabierzcie ją w walentynkowy weekend do Cinema City i stwórzcie Wasze „Popcornowe Love Story”.

Jeszcze do 11 lutego można także zgłaszać swoje propozycje na miłosny scenariusz filmowy i wziąć udział w konkursie „Zakochani…w kinie”, w którym do wygrania jest 99 walentynkowych randek w kinach Cinema City.

„Popcornowe Love Story” to specjalny, personalizowany Zestaw Duet z popcornem, dostępny w sprzedaży w najbliższy weekend, tj. od 12 do 14 lutego, w kinach Cinema City. Na zakochanych czekać będą kartoniki z popcornem, na których można nakleić walentynkową dedykację. Do każdego „Zestawu Duet z popcornem” dołączone zostaną nalepki z wyznaniem miłosnym, przeznaczone do umieszczenia na kubku. Życzenia można również stworzyć samodzielnie, wpisując je na naklejce i zaskakując ukochanego lub ukochaną… albo skorzystać z podpowiedzi – gotowych wyznań miłosnych.

A może chcecie pochwalić się całemu światu łączącym Was uczuciem? Podczas walentynkowej wizyty w Cinema City wykonajcie selfie z Waszym niepowtarzalnym kubkiem „Popcornowe Love Story” i wrzućcie fotkę na Fan Page kina www.facebook.com/CinemaCityPoland.

W niedzielę, 14 lutego w kinach Cinema City zobaczyć będzie można m.in.: "Planetę Singli" – komedię twórców "Listów do M"., Jak to robią single oraz poruszający film "Ojcowie i córki" z Russelem Crowe w roli głównej. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Konkurs „Zakochani… w kinie”: www.walentynki.cinema-city.pl